Hakkımızda
Değerli Misafirimiz;

Casa Del Bera'ya Hoş Geldiniz. 

Öncelikle işletmemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz. 

50 kişilik profesyonel ekibi ile hizmet veren işletmemiz, ekibini, yurt dışı ve yurt içinde birçok önemli noktalarda görev yapan tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır.

Casa Del Bera, ilimizde farklı konsepti ile steak house olarak bilinen et restoranı olarak hizmet vermektedir. Kış sezonunda 175 kişi, yaz sezonunda 300 kişi kapasitesi ile hizmet veren Casa Del Bera, kırmızı et ile ilgili birçok farklı alternatif lezzetler sunmaktadır.

Restoran bünyesinde kapalı alanda kışlık bahçe, yazlık bahçe ve özel günlerdeki organizasyonlar ve iş görüşmelerinde kullanılmak üzere özel olarak hazırlanmış, 12 kişilik toplantı ve sunum salonu ile Denizlili misafirlerimize haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Tüm ürünlerimizde kesimler, hijyenik ortamda İslami usullere uygun olarak veteriner hekimler kontrolünde yapılmaktadır. Ürünlerimizin hazırlık aşamasında kesinlikle alkol ve alkol muhtevası kullanılmamaktadır. Ürünlerimiz ile marine edilmesi söz konusu değildir.   


Açık mutfağı ile mutfağında iddialı olan restoranda haftanın 7 günü serpme kahvaltı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile günün her anı hizmet vermektedir.  Ayrıca et ürünleri dışında günlük taze pasta çeşitleri, kek çeşitleri, dünya mutfağından da örnekler sunulmaktadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü vb. gibi özel günlerinizde organizasyon hizmeti verilmektedir. Organizasyon dışında talebinize göre özel yemekler, özel doğum günü pastaları gibi hizmetlerimiz de mevcuttur.